Přeskočit na navigaci

Partnerské prezentace

Níže naleznete seznam partnerských webových prezentací, u kterých doporučujeme návštěvu z důvodu získání zajímavých informací.

Trideniodpadu.cz

Trideniodpadu.cz - na odpady a životní prostředí s rozumem a humorem.

Vinylová podlahovina thermofix je speciální heterogenní podlahovina vyráběná společností Fatra, a.s. Výhody thermofixu jsou - odolnost k vlhkému prostředí, k opotřebení, vynikající rozměrová stálost, vysoká chemická odolnost povrchu, vhodnost pro podlahové vytápění nebo velmi nízká úroveň hluku.
Naše společnost je dodavatelem celé řady obalových materiálů - obalů, fólií, pytlů a sáčků. V naší nabídce najdete standardní PE obalové materiály, rádi vám však dodáme i netypické zakázkové produkty.
eFatran - internetový obchod s plasty, podlahovinami, obalovými materiály společnosti Fatra, a.s.. A hydroizolační systém Fatrafol a jiné.

Levné domácí spotřebiče domácí spotřebiče za prima ceny.
Levná zahradní technika prodej nářadí a doplňků pro údržbu a zkrášlení vaší zahrady.
Levné nákupy online prodej nářadí, domácích potřeb, zahradní techniky a spousty dalšího zboží za rozumné ceny.
Levné domácí potřeby online prodej kuchyňských a domácích potřeb a také doplňků do domácnosti.

Úklidové firmy se službami hlavně v oblasti Praha.

Regály a police ve standardizovaných i uživatelských rozměrech.

JP-Kontakt dodavatel dílenského, školního, čekárenského a kancelářského nábytku - Kancelářský nábytek - regály, kancelářské židle, trezory, kartotéky a mnoho dalšího je k dispozici jak na vzorkové prodejně v Pardubicích, nebo na eshopu. Naše kancelářské židle a křesla splňují normy pro zdravé sezení. Nabízíme i nadstandartní kancelářské židle, které nepostrádají ergonomické tvarování sedáků a opěráků. U nás si vyberete také regály vhodné do kanceláří, dílen a archivů. V přehledných kategoriích nabízíme desítky typů regálů s možnostmi sestavení podle volby. Trezory a trezorové skříněpro úschovu smluv, dokladů, nebo šperků a finanční hotovosti. V katalogu naleznete kromě trezorů klasických velikostí také ohnivzdorné trezorové skříně, stěnové sejfy, nebo vhozové trezory. Kartotéky poskytujeme pro formáty A4 až A6 v různých provedení co se týče počtu zásuvek, nebo také pojezdové zásuvkové kontejnery.

Celet - nízkoenergetické domy a montované domy v certifikovaném systému Diffuwall si udržují optimální mikroklima, tedy ideální propustnost par. Montované nízkoenergetické domy jsou tudíž zdraví prospěšné, jejich výhodou je také rychlá výstavba a vysoká tepelná stabilita a požární odolnost.


Lis na pet lahve

Copyright © 2010 Praktický lis na pet láhve | WWW prezentace | Partneři: www.ekomb.cz